Reklam

Reklam
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Boynu Bükükler Dizisi İzle

Reklam
Kanal D'nin yeni dizisi Boynu Bükükler başlıyor. Merakla beklenen Boynu Bükükler dizisinin yayın tarihi netleşti.Dizi ilk bölümüyle 27 Şubat'ta izleyicisi ile buluşacak. Birçok tanıdık isimin rol alacağı dizinin ismi ise Boynu Bükükler. Yapımını Barakuda Film’in, yönetmenliğini Ömer Uğur’un, senaristliğini ise Cüneyt İnay’ın üstlendiği; başrollerini Sedef Avcı, Ahmet Saraçoğlu, Murat Akkoyunlu, Ünal Yeter, Baris Basar, Ali Tutal, Mine Teber, Ahmet Olgun Sünear, Caglar Ertuğrul, Gün Koper, Güven Murat Akpınar, Bora Akkaş ve Bensu Soral’ın bölüştüğü yeni dizi “Boynu Bükükler”, yakın bir zamanda Kanal D’de yayın hayatına başlayıp izleyiciye merhaba diyecek. Boynu Bükükler Oyuncu Kadrosu oldukça geniş ve başarılı isimler içeriyor.

Boynu Bükükler Dizisi konusuna gelirsek, şu şekilde: Hepsi yetim olan, fakat kendi İçlerinde 1 aile olmayı gerçekleştiren 1 heyet liseli çocuğu Odağına edinecek Boynu Bükükler’de; yokluğun ve yoksulluğun üstesinden kendi zekice yöntemleriyle gelenlerin hikayesi anlatılacak. ufak yaşta bi hayli olumsuzluğa göğüs geren bu küçükler, müdürleri Führer Fuat’ın katı disipliniyle çekişme ettikleri gibi, 1 de yüzüne okullarındaki "Ersen ve Galoşlar" kod isimli verimli çocuklarla uğraşmak mecburiyetinde kalırlar. Boynu Bükükler ile Ersen ve Galoşlar aralarındaki amansız 1 çekişme, sürprizlere gebe olacaktır.

Boynu Bükükler Dizi Müziği herkesin geçmişte Küçük Emrah'tan anımyasacağı Boynu Bükükler şarkısı. Bu şarkıyı bilmeyen yoktur sanırım.

Boynu Bükükler, 27 Şubat Perşembe Akşamı Kanal D ekranlarında başlayacak...
Reklam

0 yorum: