Reklam

Reklam
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kara Para Aşk Dizisi İzle

Reklam
Tuba Büyüküstün'ün zengin bir ailenin kızı 'Elif'i, Engin Akyürek'in ise 'Komiser Ömer'i canlandırdığı Kara Para Aşk dizisinin setinden ilk kareler ortaya çıktı

Kara Para Aşk Oyuncu Kadrosu

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'in başrolünde olduğu ATV'nin yeni dizisi Kara Para Aşk izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Birbirlerine yabancı olsalar da sevdikleri insanları kaybederek aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan 'Elif' ile 'Ömer'in hikayesini anlatan diziden ilk kareler ortaya çıktı. Çekimleri Van, İstanbul ve Roma'da gerçekleştirilen dizinin oyuncu kadrosunda; Nebahat Çehre, Erkan Can, Aytaç Arman ve Bestemsu Özdemir de yer alıyor. Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı dizide; Büyüküstün 'Elif' isimli, zengin bir ailenin kızını canlandırıyor. Dizide; Engin Akyürek'in canlandırdığı ' Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer' ile 'Elif'in kaderleri bir anda kesişiyor.

Kara Para Aşk Nerede Çekiliyor?

Atv'nin merakla beklenen yeni dizisinde Tuba Büyüküstün (Elif) ve Engin Akyürek (Ömer) yepyeni bir ikili olarak seyirci karşısına çıkacak. Çekimleri Van, İstanbul ve Roma'da gerçekleştirilecek dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre, Erkan Can ve Aytaç Arman da yer alıyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Ahmet Katıksız'ın yönetmenliğini yaptığı ' Kara Para Aşk ' adlı dizi çok yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

Kara Para Aşk dizisinin çekimleri Beşiktaş / Bebek'te tüm hızıyla devam ediyor. Çekimlerin en dikkat çeken mekanlarının başında Feryal Gülman'ın boğazdaki milyon dolarlık yalısı geliyor.

Kara Para Aşk Konusu Ne?

Engin Akyürek'in Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer; Tuba Büyüküstün'ün varlıklı bir ailenin yurtdışında yaşayan başarılı tasarımcı kızı Elif olarak seyirci karşısına çıkacakları dizi, bir cinayetle kesişen hayatları konu alıyor. Çok sevdiği nişanlısını bir cinayete kurban veren Ömer ile mükemmel babasının aslında karapara aklayan bir mafya olduğunu öğrenen Elif'in kaderleri, cinayetin ardından yaşananlarla değişecek. Bu hikayede kimi paranın pırıltısının esiri olacak, kimi aşkın, kimi gerçeğin, kimi sırların kimi de hırslarının..

Kara Para Aşk son bölüm Parayla sınanamayan bir aşkın hikayesini anlatacak.
Reklam

0 yorum: