Reklam

Reklam
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları, Karakterler ve Gerçek Adları

Reklam
Hanım Köylü dizisi Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Hanım Köylü oyuncuları oldukça titizlikle oluşturulmuş zengin bir kadrodan oluşuyor. Yusuf Çim, Gülsim İlhan Ali, Toygan Avanoğlu, Ali İpin, Mehmet Bağımsız, Aylin Kabasakal, Selim Erdoğan, Uğur Demirpehlivan, Uğur Biçer, Hazal Adıyaman, Hande Asmaz, Feyza Çipa, Kerim Yağcı, Ahmet kayakesen, Cihan Şimşek, Yiğit Türkoğlu, Amaç Çetin, Beste Kanar, Muharrem Bayrak benzeri adlar koltuk alacak.

Yusuf Çim Kimdir?
26 Eylül 1991 doğum yapmış meydana gelen Yusuf Çim İstanbul'da doğmuştur. Türk pop müziği şarkıcısı, manken, sunucu ve oyuncudur. 2011 senesinde Best Model of Turkey seçilerek kendini göstermiştir. Çocuk kızların yepyeni gözdesi meydana gelen Yusuf Çim "Olsun Bir Kere" isimli parçasıyla iyi bir çıkma yapmış sonrasında Çilek Kokusu isimli dizide başrol oyunculuğu yapmıştır.


Gülsim İlhan Ali:
23 yaşında meydana gelen güzel oyuncu Bulgaristan 'da dünyaya gelmiştir. Bulgaristanda Ford Modeli seçilmiştir. Ülkemiz'de önce tv deneyimini ise Nihai Yaz Balkanlar dizisinde oyun alarak yaşamıştır. ileri ki zamanlarda ise Seddülbahir 32 saat dizisinde güzel hemşireyi canlandırmıştır. Son Olarak ise Hanım Köylü dizisinde Yusuf Çim'e ortak oldu.

Hanım Köylü nerede çekiliyor sorusunun cevabını ise fan sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Reklam

0 yorum: